P A N C A R

25

Years Experience
About Us

CONNECTING AIR, ROADS AND SEAS

Vehicles traveling on these networks may include automobiles, buses, trains, trucks

OUR MISSION

Vehicles traveling on these to networks may include to are automad mobiles, busses, trains, trucks, helicopters.

OUR VISION

Vehicles traveling on these to networks may include to are automad mobiles, busses, trains, trucks, helicopters.

Intro Video

What we can do for you

Biz Kimiz?

PANCAR ULUSLARARASI TAŞIMACILIK

Pancar Uluslararası Nakliyat ve Taşımacılık Hatay’da kurulmuş olup, yılların verdiği aile tecrübesiyle üç nesildir nakliye sektöründe faaliyet göstermektedir.

Eğitimli yöneticiler ve personelleriyle yetkin bir lojistik şirketinin gereklerini yerine getirmiş olarak hizmet ağıyla ithalat ve ihracatçıların nakliye çözümlerini etkin şekilde karşılamaktadır.

Sektörde alışılagelmiş iş yapma şekli olan bir hat ve tek bir ülkeye çalışmak yerine Türkiye’den kendi araç filosu ile başta Avrupa ülkeleri olmak üzere, partner ve tedarikçileri ile tüm dünya ülkelerine ithalat, ihracat ve transit taşıma hizmetleri sunmaktadır. PANCAR Uluslararası Nakliyat ve Taşımacılık, “Rent A Truck“ hizmetiyle Türkiye’de kamyon ve TIR ihtiyacı olan firmalara eğitimli sürücüleriyle birlikte çok özel bir hizmet sunmaktadır.

Lojistikte Global Markaların Tercihiyiz

Dünya'nın Her Yerine Güvenle Taşıyoruz

 • 01

  MİSYON

  Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, en doğru kanaldan en uygun çözüm önerilerini sunan geniş hizmet yelpazesini en hızlı ve en etkin şekilde ulaştıran etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde dünya standartlarında faaliyet gösteren çok uluslu ve bölgesel şirketlerin öncelikli çözüm ortağı olan küresel bir lojistik firması olmaktır.

 • 02

  VİZYON

  Türkiye ve dünyada küresel bir lojistik şirketi olarak yenilikçi, ilkeli ve sorumlu yaklaşımlarımızla güvenilir, daima aynı kalitede hizmet sunan müşteri ve insan kaynağını öncelikli olarak benimseyen, sürekli olarak fark ve değer yaratan, her aşamada nakliyeden daha fazlasını vaat eden, hedef pazarlardan müşterilerimize etik değerler doğrultusunda güvenilir ve etkin çözümler sunan sürdürülebilir bir yönetim.

Bilgi & Teklif Alma Formu

  Referans

  ÇALIŞTIĞIMIZ FİRMALAR

  Referans

  haber

  HABER & DUYURU

  haber

  Web Sitemiz Yenilendi!

  Web sitemiz günümüzün modern tasarım anlayışına uygun, mobil uyumlu şekilde yenilenmiştir. Kullanıcı deneyimini en üst düzeyde tutmak için tasarlanan